ilaclama Torbalı İlaçlama Efece İlaçlama Torbalı Fümigasyon Dezenfeksiyon Efece İlaçlama
Hizmetlerimiz Ücretsiz Keşif Hakkımızda Haşereler Uygulamalar İletişim

ilaclama

İlaçlama Fümigasyon Dezenfeksiyon

İlaçlama

Bu sayfamızda böcek ilaçlamanın detayları ve önemine değinmeye çalışacağız. İlaçlama gelişigüzel yapılmaması gereken, bilgi ve tecrübe gerektiren fenni bir iştir. Uygulama yapacak firmanın yetkinliği önem arz etmektedir. Bu yetkinliğini çeşitli belgelerle tescil ettirmiş olmalıdır. Merdiven altı firmaların yaptıkları yanlış uygulamaların çevre ve insan sağlığını tehlikeye sokabilir.

 Böcek İlaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı firmalar, ilaçlar ve uygulayıcılar tarafından yapılması gereken ciddi bir işlemdir. Fabrikalar, gıda üreticileri, siteler, bahçeler, evler ve işyerleri ilaçlama – dezenfekte uygulamalarını aksatmadan yaptırmalıdır. Bireysel olarak yapılmaya çalışılan böcek ilaçlama ve dezenfekte uygulamalarının lokal çözümlerden öteye geçemeyeceği için istenilen düzeyde somut bir sonuç alınamamaktadır. Haşereler, kemirgenler ve çeşitli parazitler tüm ortamlarda çok hızlı üreyebildikleri için daha oluşmadan yapılan ilaçlamalar ve dezenfekte uygulamaları ortamların hijyenik olmasını sağlayarak zararlı canlıların barınmalarını engelleyecektir. Örneğin kemirgenler için belli aralıklarla konulan istasyon sistemleri sayesinde kemirgenlerin girdiği noktaların tespitine yardımcı olur ve devamlılığını engeller. Belli periyotlarda bu istasyonların kontrolleri sağlanır.

Her haşere için ayrı uygulama ve ayrı ilaç mevcut olup, haşereyi iyice tanıyıp yanlış uygulamalardan kaçınmalıdır. İlaçlama sonrası mekanın temiz ve steril olmasına özen gösterilmeli, varsa çatlaklar, delikler ve dışarıya açılan çıkışlar izole edilmelidir. Ayrıca kapı önlerinde bulunan çöp konteynırlarının açık kalması haşere ve kemirgenlerin üremesi ve beslenmesi için zemin oluşturmaktadır. Son gelişen ilaçlarla artık mekanınızı boşaltmanıza gerek kalmadan böcek ilaçlama ve dezenfekte uygulamalarınızı yapmaktayız.

Böcek gelişimi yaz kış olarak ayrılmamaktadır. Bu nedenle her zaman böcek ilaçlama ve dezenfekte uygulamalarına gereksinim duyabilirsiniz. Böyle bir ihtiyaç durumunda, her türlü haşere ve kemirgen ilaçlamalarınız ve uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen uzmanlarımıza danışınız.

 

Ücretsiz Keşif

Uzmana Danışın
EFECE İLAÇLAMA
Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

Efece Makina Kimya - Torbalı / İzmir

Tüm Haşere, Sürüngen ve Kemirgenler ile Mücadelede,
İşi Uzmanına Bırakın

Hizmetlerimiz

Efece İlaçlama

Yılların tecrübesi ve memnun müşteri ilkesi ile çalışıyoruz.

Çeyrek asırdan fazla hizmet veren uzman kadroyla çalışan kurumsal bir firmayız.

 

Mücadele Türleri

1 - Ev İlaçlama 2 - İş Yeri İlaçlama 3 - Apartman İlaçlama 4 - Otel İlaçlama 5 - Bahçe ilaçlama 6 - Depo İlaçlama 7 - Fabrika İlaçlama 8 - Okul İlaçlama 9 - Hastane İlaçlama

 


NELER YAPIYORUZ

İlaçlama
İlaçlama

Fümigasyon
Fümigasyon

Dezenfeksiyon
Dezenfeksiyon

 

Bazı Uygulamalar

Çevre İlaçlama
Çevre ilaçlama- Torbalı

Torbalı Fümigasyon
Fümigasyon - Torbalı

Torbalı ilaçlama
Bahçe - Ağaç ilaçlama - Torbalı

Torbalı Dezenfeksiyon
Dezenfeksiyon - İzmir

Kuşadası İlaçlama
ilaçlama - Kuşadası

Torbalı bina ilaçlama
Bina ilaçlama - Torbalı


Hakkımızda

Efece İlaçlama Kimdir?

İzmir Torbalı'da merkezi bulunan, İzmir, Aydın, Manisa, Balıkesir, Muğla ve çevre illerin tamamına kaliteli hizmet sunma kabiliyeti olan bir firmayız.

Çeyrek asırlık tecrübe ile tütün böceği başta olmak üzere tüm böcek, haşere ve sürüngenlerin zararlı etkileri ile mücadele ediyoruz. Doğanın döngüsüne saygı duyuyor, zararlıların zararlarını bertaraf edebilmenin hızlı ve kesin yöntemleriyle sonuca ulaşıyoruz.

Kimyasal ve doğal yöntemler ile bilimin gücünden faydalanarak çözümler üretiyoruz.

Firmamız işini tutkuyla yapan, konusunda uzman, sektöründe lider, sözüne sağdık ve kalıcı çözümler üretmesi ile ö planda bulunmaktadır.
 

Çalışmalarımız

1 - İlaçlama
2 - Fümigasyon
3 - Dezenfeksiyon


Bünyemizde çalışan Arge ekibi mevcut olup, teknolojiyi ve sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Efc İlaçlama, yakın zamanda sektöre yön vermeyi ve ilgi merkezi olmayı hedeflemektedir.

 

Faaliyet Konusu;

Efece İlaçlama olarak ilaçlama sektöründe ilaçlama, fümigasyon ve dezenfeksiyon konularında profesyonel çözümler üretmekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Uluslararası ve lokalde hizmet verdiğimiz firmaların istila zararlıları yüzünden yaşadıkları sorunların çözümüne katkıda bulunmak ve bu konuda küresel ölçüde bir farkındalık yaratmak.

 

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizden gelen tüm talepleri, en kısa sürede, uygun maliyetlerle uluslararası kalite standartlarında karşılayarak, müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutmak.

BELGELERİMİZ

Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi İlaçlama İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı Zirai Fümigasyon Ruhsatı Metil Bromür Uygulama Belgesi Fümigasyon Operatör Belgesi Biyosidal Ürün Uygulayıcı Sertifikası

Uygulamalar

 

Bu sitenin tüm hakları @efeceilaclama.com a aittir. İzinsiz kopyalanamaz.

Ertuğrul Mah. 3038 Sk No: 8A Torbalı / İzmir


0533 598 46 69Türk Web Ajans