Dezenfeksiyon Torbalı İlaçlama Efece İlaçlama Torbalı Fümigasyon Dezenfeksiyon Efece İlaçlama
Hizmetlerimiz Ücretsiz Keşif Hakkımızda Haşereler Uygulamalar İletişim

Dezenfeksiyon

İlaçlama Fümigasyon Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon

Türkiye genelinde dezenfeksiyon hizmeti, haşere ilaçlama hizmeti, temizlik hizmeti ve ilaçlama malzemeleri hizmetleri verir. Müşteri memnuniyeti ve çevre sağlığına önem veren Efece İlaçlama, sektörünün öncü markalarından biridir. Firmanın sunduğu dezenfeksiyon hizmeti, yaşam alanlarını gözle görülemeyecek mikroorganizmalardan arındırma işlemidir. Firmanın dezenfeksiyon hizmeti uyguladığı alanlar ve işlemler ise;

Kapalı alan temizliği ve dezenfekte edilmesi
Su deposu temizliği ve dezenfekte edilmesi
Sıcak su boyler temizliği ve dezenfekte edilmesi olarak sıralanır
Ev, iş yeri, toplu konut, kamu alanları ve açık alanlar gibi yaşam alanları için dezenfekte işlemi sunan Efece İlaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler kullanır. Onaylı içeriğe sahip ürünler ve profesyonel ekip ile uygulanan dezenfekte hizmeti sayesinde yaşam alanları insan sağlığını tehdit edecek mikrop ve mantarlardan arındırılır.


Hijyenik Yaşam Alanları İçin En Etkili Çözüm
Efece İlaçlama uzmanlığında uygulanan dezenfeksiyon işlemi, hijyenik yaşam alanları için etkili çözümler sunar. Uygulamalar, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler kullanılarak uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Salgın hastalıkların yaşandığı günümüz dünyasında okulların, hastanelerin, restoranların, alışveriş merkezlerinin, toplu konutların, toplu taşıma araçlarının, iş yerlerinin ve evlerin düzenli olarak dezenfekte edilmesi gerekir. Efece İlaçlama tüm bu yaşam alanlarında kapsamlı bir hijyen uygulaması sağlar. Ancak kapsamlı bir dezenfekte uygulaması için kullanılacak dezenfektan malzemede bazı özelliklerin bulunması gerekir:

Dezenfekte etkisinin yüksek olması önemlidir.
Leke, kalıntı ve koku bırakmayan yapıda olmalıdır.
Yüksek etki göstererek uygulanan yüzeyi mikrop ve virüsten arındırmalıdır.
Çevre ve insan sağlığına zarar vermemelidir.
Sağlık Bakanlığı onaylı içeriğe sahip olmalıdır.

Uzman Ekip ile Profesyonel Uygulama
Yaşam alanlarında dezenfeksiyon işlemi uygulaması uzman bir ekip tarafından yapılır. Dezenfeksiyon işlemi öncesinde uzman ekip ellerini dezenfekte ederek özel kıyafet giyer. Ardından uygulama öncesi işlem yapılacak alanı inceler, malzeme ve uygulama planlaması yapar. Sonrasında uzman ekip sağlığa zarar vermeyen kaliteli içeriğe sahip malzemelerle arındırma işlemini uygular. Uygulamada kullanılan malzeme, insan ve evcil hayvan sağlığına zarar verecek koku ya da kalıntı bırakmaz. Bu işlem özellikle elle temasın çok olduğu bölgelerde yoğun olarak kullanılır. Hastane gibi bakteri oranının çok olduğu alanlarda, hastanelerin yoğun bakım ünitelerinde, ameliyat malzemelerinin temizlenmesinde, asansör ve merdivenlerde dezenfeksiyon uygulamaları profesyonel ekip tarafından yapılır. Bunun dışında okullarda sınıflar ve koridorlar düzenli olarak dezenfeksiyon işlemiyle arındırılır. Restoranlar da dezenfeksiyon işlemini düzenli olarak yaptırmaya dikkat eder.

Efece İlaçlama ile Daha Steril Yaşam Alanları
Yaşamın olduğu her alanda mikroorganizmalar bulunur. Ev, okul, iş yerleri ve hastanelerde bulunan halılar, koltuklar, yerler ve asansörler virüs, bakteri ve mantar yuvasıdır ve bu alanlarda yaşayan birçok bakteri çeşidi kullanılan temizlik malzemelerine karşı dayanıklıdır. Bu nedenle kapalı yaşam alanlarında düzenli olarak dezenfeksiyon işleminin uygulanması gerekir. Efece İlaçlama, kapalı yaşam alanlarında bulunan ve insan sağlığını olumsuz etkileyen virüs, bakteri ve mantarları %99.99 oranında yok eder. Özellikle hastane ortamlarında bulunan diyaliz, yoğun bakım, ameliyathane, tıbbi ve cerrahi cihazlar ve yenidoğan bakım ünitelerinin düzenli olarak dezenfekte edilmesi gerekir. Efece İlaçlama’nın uzman ekibi tarafından Sağlık Bakanlığı onayını almış ürünler kullanılarak yaşam alanları zararlı organizmalardan derinlemesine arındırılır. Efece İlaçlama uzmanlığında yaşam alanınız için kapsamlı bir dezenfeksiyon hizmeti almak istiyorsanız mesai saatleri içinde canlı destek hattı ile iletişime geçerek kapsamlı bilgi edinebilir, mesai saatleri dışında mesaj gönder butonunu kullanarak istediğiniz bilgilendirmeyi kısa sürede alabilirsiniz. Efece İlaçlama ekibi en kısa sürede dönüş yaparak dezenfeksiyon işlemi hakkında bilgiyi size sunacaktır.

 

 

Ücretsiz Keşif

Uzmana Danışın
EFECE İLAÇLAMA
Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

Efece Makina Kimya - Torbalı / İzmir

Tüm Haşere, Sürüngen ve Kemirgenler ile Mücadelede,
İşi Uzmanına Bırakın

Hizmetlerimiz

Efece İlaçlama

Yılların tecrübesi ve memnun müşteri ilkesi ile çalışıyoruz.

Çeyrek asırdan fazla hizmet veren uzman kadroyla çalışan kurumsal bir firmayız.

 

Mücadele Türleri

1 - Ev İlaçlama 2 - İş Yeri İlaçlama 3 - Apartman İlaçlama 4 - Otel İlaçlama 5 - Bahçe ilaçlama 6 - Depo İlaçlama 7 - Fabrika İlaçlama 8 - Okul İlaçlama 9 - Hastane İlaçlama

 


NELER YAPIYORUZ

İlaçlama
İlaçlama

Fümigasyon
Fümigasyon

Dezenfeksiyon
Dezenfeksiyon

 

Bazı Uygulamalar

Çevre İlaçlama
Çevre ilaçlama- Torbalı

Torbalı Fümigasyon
Fümigasyon - Torbalı

Torbalı ilaçlama
Bahçe - Ağaç ilaçlama - Torbalı

Torbalı Dezenfeksiyon
Dezenfeksiyon - İzmir

Kuşadası İlaçlama
ilaçlama - Kuşadası

Torbalı bina ilaçlama
Bina ilaçlama - Torbalı


Hakkımızda

Efece İlaçlama Kimdir?

İzmir Torbalı'da merkezi bulunan, İzmir, Aydın, Manisa, Balıkesir, Muğla ve çevre illerin tamamına kaliteli hizmet sunma kabiliyeti olan bir firmayız.

Çeyrek asırlık tecrübe ile tütün böceği başta olmak üzere tüm böcek, haşere ve sürüngenlerin zararlı etkileri ile mücadele ediyoruz. Doğanın döngüsüne saygı duyuyor, zararlıların zararlarını bertaraf edebilmenin hızlı ve kesin yöntemleriyle sonuca ulaşıyoruz.

Kimyasal ve doğal yöntemler ile bilimin gücünden faydalanarak çözümler üretiyoruz.

Firmamız işini tutkuyla yapan, konusunda uzman, sektöründe lider, sözüne sağdık ve kalıcı çözümler üretmesi ile ö planda bulunmaktadır.
 

Çalışmalarımız

1 - İlaçlama
2 - Fümigasyon
3 - Dezenfeksiyon


Bünyemizde çalışan Arge ekibi mevcut olup, teknolojiyi ve sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Efc İlaçlama, yakın zamanda sektöre yön vermeyi ve ilgi merkezi olmayı hedeflemektedir.

 

Faaliyet Konusu;

Efece İlaçlama olarak ilaçlama sektöründe ilaçlama, fümigasyon ve dezenfeksiyon konularında profesyonel çözümler üretmekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Uluslararası ve lokalde hizmet verdiğimiz firmaların istila zararlıları yüzünden yaşadıkları sorunların çözümüne katkıda bulunmak ve bu konuda küresel ölçüde bir farkındalık yaratmak.

 

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizden gelen tüm talepleri, en kısa sürede, uygun maliyetlerle uluslararası kalite standartlarında karşılayarak, müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutmak.

BELGELERİMİZ

Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi İlaçlama İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı Zirai Fümigasyon Ruhsatı Metil Bromür Uygulama Belgesi Fümigasyon Operatör Belgesi Biyosidal Ürün Uygulayıcı Sertifikası

Uygulamalar

 

Bu sitenin tüm hakları @efeceilaclama.com a aittir. İzinsiz kopyalanamaz.

Ertuğrul Mah. 3038 Sk No: 8A Torbalı / İzmir


0533 598 46 69Türk Web Ajans